vissza a cimoldalra
2019-08-22
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Olvasói levelek (11433)
A csapos közbeszól (95)

Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61863)
Magyar Televízió opera-, balett- és operett közvetítései - hazai produkciók (1330)
Operett, mint színpadi műfaj (4044)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4550)
Simándy József - az örök tenor (621)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3393)
Miklósa Erika (1238)
Lisztről emelkedetten (959)
Kedvenc magyar operaelőadók (1140)
Társművészetek (1343)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1741)
Franz Schmidt (3409)
Magyar Rádió operafelvételei és operaközvetítések – magyar előadóművészekkel (986)
Cziffra György (109)
Kortárs zene (67)
Használ-e az operának a kortárs feldolgozás? (107)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-02-27, szerda »
P
01
Sz
02
V
03
H
04
K
05
Sz
06
Cs
07
P
08
Sz
09
V
10
H
11
K
12
Sz
13
Cs
14
P
15
Sz
16
V
17
H
18
K
19
Sz
20
Cs
21
P
22
Sz
23
V
24
H
25
K
26
Sz
27
Cs
28
 Budapest 
10:00 | Zeneakadémia, X. terem
 
Rohmann Imre kamarazene mesterkurzusa 
17:00 | Müpa, Üvegterem
 
Fehér Lili (zongora), Kökény Tamás (nagybőgő)"Hangulatkoncert"
FAURÉ: Aprés un Réve (Álom után), op. 7, No. 1
BOTTESINI: Tarantella
LISZT: Szerelmi álmok, S. 541
PIAZZOLLA: Oblivion
RACHMANINOV: Vocalise
J.S. BACH-EGON PETRI: Sheep may Safely Graze
LISZT: Faust keringő
 
18:00 | Régi Zeneakadémia, Kamaraterem
 
Thurzó Zoltán (zongora)
A műveket ismerteti: Eckhardt Mária
200 éve született Carolyne von Sayn-Wittgenstein
A Liszt Társaság koncertje
LISZT: Költői és vallásos harmóniák (részletek)
LISZT: Glanes de Woronince
LISZT: Polonéz a Szent Szaniszló oratóriumból
LISZT: Karácsonyfa – 12. Lengyel
 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Theodora Raftis (szoprán)
Estefanía Avilés (szoprán), Mennan Bërveniku (zongora), Farkas Mira (hárfa), Környei Miklós (gitár)
"Mediterrán dalok" 
19:00 | Erkel Színház
 
ZAHAROV-ASZAFJEV: A bahcsiszeráji szökőkút - Balett 
19:00 | Óbudai Társaskör
 
"Vokális Kamarazene Zeneakadémistákkal" 
19:45 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Alekszandr Knyazev (cselló)
Budapesti Fesztiválzenekar
Vezényel: Pinchas Steinberg
BIZET: C-dúr szimfónia
SOSZTAKOVICS: I. (Esz-dúr) csellóverseny
MUSZORGSZKIJ-RAVEL: Egy kiállítás képei
 
 Siófok 
14:00 | Kálmán Imre Kulturális Központ
 
Alba Regia Szimfonikus Zenekar
Vezényel: Dubóczky Gergely
"Zenekari kalauz fiataloknak"
BRITTEN: változatok és fúga egy Purcell témára