vissza a cimoldalra
2019-02-19
részletes keresés    Café Momus on Facebook rss
Bejelentkezés
Név
Jelszó
Regisztráció
Legfrissebb fórumaink
Nemzeti Hangversenyterem - és más helyszínek (4236)
Milyen zenét hallgatsz most? (25008)
Társművészetek (1290)
Haladjunk tovább... (225)
Kedvenc előadók (2833)
Momus társalgó (6353)
Mi újság a Magyar Állami Operaházban? (61447)
A komolyzene jelene és jövője Magyarországon (2285)
Kedvenc felvételek (150)
Kedvenc művek (143)

Olvasói levelek (11312)
A csapos közbeszól (95)

Lehár Ferenc (664)
film és zene (195)
Callas (444)
modern eszement rendezesek (257)
Erkel Színház (9695)
Jonas Kaufmann (2364)
Balett-, és Táncművészet (5621)
Házy Erzsébet művészete és pályája (4442)
Momus-játék (5609)
Edita Gruberova (3074)
Operett a magyar rádióban (1949-1990) (3140)
Élő közvetítések (7728)
Gaetano Donizetti (956)
Palcsó Sándor (238)
Franz Schmidt (3278)
Kemény Egon zeneszerző (Wien, 1905 - Budapest, 1969) (1592)

Fórumok teljes listája
Impresszum

megjelenteti:
Café Momus Egyesület
adószám:
18240531-1-43

apróhirdetés feladása:

   
« 2019-01-24, csütörtök »
K
01
Sz
02
Cs
03
P
04
Sz
05
V
06
H
07
K
08
Sz
09
Cs
10
P
11
Sz
12
V
13
H
14
K
15
Sz
16
Cs
17
P
18
Sz
19
V
20
H
21
K
22
Sz
23
Cs
24
P
25
Sz
26
V
27
H
28
K
29
Sz
30
Cs
31
 Budapest 
19:00 | Zeneakadémia, Solti György Kamaraterem
 
Hanna Weinmeister, Mary Ellen Woodside (hegedű), Rafael Rosenfeld (cselló), Simon Izabella, Várjon Dénes (zongora)"Összkiadás élőben"
Schumann zongorás kamarazenéje/1
SCHUMANN: Fantáziadarabok, Op.88
SCHUMANN: 1. (a-moll) hegedű-zongora szonáta, Op.105
SCHUMANN: Keleti képek, Op.66
SCHUMANN: 3. (g-moll) zongoratrió, Op.110
 
19:00 | Erkel Színház
 
ADAM: Giselle - Balett 
19:00 | Óbudai Társaskör
 
a Budapesti Vonósok tagjaiBEETHOVEN: D-dúr szerenád, Op.25
Takácsné Nagy Gabriella (hegedű), Krähling Dániel (brácsa), Móré Irén (fuvola)
BOROGYIN: D-dúr vonósnégyes, no. 2
Rónaszéki Tamás, Ligetiné Beke Ágnes (hegedű), Láposi János (brácsa), Vámos Marcell (gordonka)
FRANCK: f-moll zongoraötös
Lang Ildikó, Windberg Anna (hegedű), Kárpáti Szilvia (brácsa), Oláh Miklós (gordonka), Benabdallah Marouan (zongora)
 
19:30 | Zeneakadémia, Nagyterem
 
Cosima Soulez-Larivière (hegedű)
Liszt Ferenc Kamarazenekar (koncertmester: Tfirst Péter)
PROKOFJEV: 1. (D-dúr) szimfónia, op. 25 („Klasszikus”)
PĒTERIS VASKS: Hegedűverseny („Távoli fény”)
ROSSINI: 2. (A-dúr) szonáta
SCHUBERT: 3. (D-dúr) szimfónia, D. 200
 
19:30 | Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem
 
Szűcs Máté (brácsa)
Nemzeti Filharmonikus Zenekar
Vezényel: Sylvain Cambreling
MOZART: Lucio Silla - nyitány
BEETHOVEN: I. (C-dúr) szimfónia, Op.21
BERLIOZ: Harold Itáliában, Op.16
 
19:30 | Pesti Vigadó
 
Hegedűs Endre (zongora)
Somogyi Vonósnégyes
SCHUBERT: B-dúr impromtu, Op.142 No.3
SCHUMANN: Karnevál, Op.9
BRAMHS: f-moll zongoraötös, Op.34
 
 Cegléd 
19:00 | Kossuth Művelődési Közpon
 
Zemlényi Eszter (ének), Ránki Fülöp (zongora)